Lojalumo taškų programos sutartis – MB Oksanos Pikul Grožio Namai

Šioje sutartyje (toliau – Sutartis) nustatomos sąlygos, kuriomis bus administruojama MB “Oksanos Pikul Grožio Namai” (toliau – Bendrovė) siūloma lojalumo taškų programa (toliau – Programa). Dalyvaudami Programoje, jūs sutinkate laikytis šios Sutarties sąlygų.

Tinkamumas:
Kad galėtumėte dalyvauti Programoje, turite būti registruotas MB “Oksanos Pikul Grožio Namai” internetinės parduotuvės, esančios adresu www.oksanapikul.lt, naudotojas. Svečiai neturi teisės dalyvauti Programoje.

Taškų rinkimas:
Už kiekvieną MB “Oksanos Pikul Grožio Namai” internetinėje parduotuvėje išleistą 1 €, reikalavimus atitinkantys dalyviai gaus 5 lojalumo taškus. Taškai bus įskaityti į jūsų sąskaitą per 48 valandas nuo pirkimo. Taškų skaičius neribojamas, išskyrus tai, kad taškai negaunami už dovanų kortelių ar produktų su nuolaida pirkimą.

Taškų panaudojimas:
100 lojalumo taškų galima iškeisti į 1 € nuolaidą kitam pirkimui MB “Oksanos Pikul Grožio Namai” internetinėje parduotuvėje. Taškus galima iškeisti bet kuriuo metu, jei jūsų sąskaitoje yra ne mažiau kaip 100 taškų. Didžiausia taškų suma, kurią galima iškeisti vieno užsakymo metu, yra 1000 taškų.

Taškų galiojimo laikas:
Lojalumo taškų galiojimo laikas baigiasi praėjus vieneriems metams nuo jų pelnymo dienos.

Taisyklės ir sąlygos:

Taškai neperduodami ir neturi piniginės vertės.
Taškai gaunami tik už pirkimo sumą, neįskaitant mokesčių ir pristatymo mokesčių.
Bendrovė pasilieka teisę bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo keisti arba atšaukti Programą.
Bendrovė pasilieka teisę atšaukti, sustabdyti arba pakeisti bet kokius lojalumo taškus sukčiavimo, piktnaudžiavimo arba šios Sutarties sąlygų pažeidimo atveju.
Bendrovė neatsako už prarastus ar pavogtus lojalumo taškus.


Sutarties apibrėžimas:
Ši Sutartis reglamentuojama ir aiškinama pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Jei kuri nors šios Sutarties nuostata pripažįstama negaliojančia ar neįgyvendinama, tokia nuostata yra atskiriama ir neturi įtakos likusių nuostatų galiojimui ar įgyvendinamumui.

Dalyvaudami Programoje patvirtinate, kad perskaitėte, supratote ir sutinkate laikytis šios Sutarties sąlygų.